Rozliczenie podatkowe 2017

PIT 37 druk- szybko i bezboleśnie

 

Każdego roku przychodzi moment, jak niektórzy to postrzegają, użerania się ze złem koniecznym, czyli z drukiem PIT 37. By uprzyjemnić wypełnianie tego obowiązku przygotowaliśmy dla Państwa prosty w obsłudze program do wypełniania PITów. Jedyne co jest potrzebne do jego obsługi to klawiatura i myszka. Narzędzie PITy 2017 program jest całkowicie BEZPŁATNE.

 

PIT 2017 program mogą Państwo pobrać za darmo z naszej strony internetowej. Program w prosty sposób automatycznie dokonuje koniecznych obliczeń, a następnie sprawdza dane podatnika. Aplikacja może wypełnić zeznanie podatkowe na dwa sposoby: poprzez Kreatora PITów lub poprzez Aktywne Formularze PIT, które są przeznaczone głównie dla osób zorientowanych w wypełnianiu deklaracji podatkowych. Każdy samodzielnie decyduje, który sposób jest dla niego wygodniejszy. Na wszystkich etapach pracy z programem istnieje możliwość swobodnego cofnięcia, gdyby okazało się, że gdzieś popełniono błąd.

 

Zaletą programu jest to, iż automatycznie oblicza kwoty w formularzach głównych i załącznikach PIT 2017. Co za tym idzie przenosi wszelkie dane do zeznań do załączników i odwrotnie. Można więc wpisywać dane w dowolnej kolejności, a program sam to zweryfikuje i uporządkuje, nie traci się czasu na dublowanie  okienek w formularzach czy w załącznikach. Zaletą jest także ciągły dostęp do pomocy merytorycznej, w każdym zeznaniu i w każdym polu formularza. Program do rozliczania PITów 2017 jest tak skonstruowany, by mógł go wypełnić laik nie mający wiedzy stricte finansowej. Aplikacja daje możliwość drukowania gotowych formularzy PIT, lub samych danych, do wydrukowania na formularzach pobranych z urzędu skarbowego. Ponadto program posiada wbudowaną listę urzędów skarbowych, dzięki której łatwo wybrać właściwy swojemu miejscu zamieszkania urząd. Program sam może przeprowadzić  także symulację najkorzystniejszego rozliczenia małżonków.

 

PIT 2017 program pobierają Państwo z naszej strony, aplikacja automatycznie zapisuje się na komputerze, wystarczy zaakceptować kolejne kroki procesu instalacji, po jego zakończeniu użytkownik otrzymuje informacje jak krok po kroku postępować z programem. Zawarte są przykładowe e-deklaracje PIT: 36, 36l, PIT 37 druk, 38, 39, 28, 4R, 11 wraz z załącznikami, broszury Ministerstwa Finansów oraz forum na którym można znaleźć odpowiedź na każde pytanie, gdyby wystąpił jakiś problem w trakcie wypełniania PITu. Istnieje możliwość wysłanie PITu-36, PITu-36L, PITu37, PITu-38, PITu-39 oraz załączników przez Internet do systemu eDeklaracje (nie wymaga podpisu kwalifikowanego).

 

Polecamy gorąco program PITy 2017 do pobrania z naszej strony, cieszy się od rokrocznie dużym powodzeniem i zaufaniem. W programie istnieje możliwość do wrócenia do swych danych gdy wypełniało się je rok wcześniej. Więc niech nie tracą Państwo czasu i rozliczą swego PITa już dziś, a w roku następnym tylko zaktualizują Państwo swe dane. Urząd Skarbowy ma obowiązek przekazania kwoty 1% podatku należnego dla Organizacji Pożytku Publicznego wskazanej w zeznaniu podatkowym. Pity 2017 program ułatwia wybór organizacji, oferując spis wybranych Organizacji Pożytku Publicznego, które wspiera poprzez wpłaty darowizn lub wskazanie komu jeden procent. W wersji specjalnej programu dostępnej na naszej stronie 1 procent podatku przekazywany jest fundacji wspierającej dzieci i młodzież - Ferso.